Naše benefity

Garance vrácení zboží až 15 dní
Garance vrácení zboží až 15 dní, čili doba delší než udává zákon o ochraně spotřebitele č.102/2014. Pokud se rozhodnete vrátit zboží dle našich obchodních podmínek , peníze vám budou včetně nejpozději do 14 dnů. Zboží můžete vrátit až do 15 dnů od jeho převzetí bez udání důvodu. 

 

Výměna zboží až 21 dnů
Pokud zjistíte, že Vám zboží z různých důvodů barevně nevyhovuje, zašlete nám ho a my Vám jej vyměníme za jiný dostupné zboží v našem e-shopu. Zboží zašlete bezpečně zabalený na naši adresu: KOBRAJ - zásilkový obchod, Alejová 18, Košice a my vám jej vyměníme za jiné zboží dle Vašich požadavků. Všechna rizika a náklady na dopravu nese zákazník. Zboží na dobírku nebude přijat!

 

Kvalitní prezentace
Prezentaci našeho zboží poskytujeme ve vysoké kvalitě obrázků, s vysokou barevnou a strukturální věrností a detaily. Téměř každý náš nabízené zboží si sami fotíme a snažíme se poskytnout co nejvíce informaci k nabízeným produktům.

 

Přesná kalkulace ceny
Náš e-shop Vám zobrazuje ceny nejen na měrné jednotky jako jsou běžné metry, ale zároveň Vám zobrazuje přesnou informaci o ceně za m2. Stačí si vybrat požadovanou šířku a přesnou délku metráže v běžných metrech.

 

Velká část zboží skladem dostupná
Jsme e-shop, který má za sebou síť maloobchodních prodejen, zásoby kterých jsou Vám okamžitě k dispozici.Snažíme se udávat co nejpřesnější informace o dostupnosti zboží. Z důvodu neustálé změny stavu je objednávka platná až po závazném potvrzení dostupnosti zboží e-mailem.